Mateřské centrum MaMiNa

Prosinec

MIKULÁŠ  přijde nadělovat  do MC ve středu 5.12. dopoledne. Zveme děti ze všech dopoledních programů. Je nutné se předem přihlásit na e-mail! V případě velkého počtu zájemců budou vytvořeny skupinky, které přijdou do MC v určený čas. Pro všechny děti bude připraven malý balíček (vhodný i pro ty nejmenší). Cena programu 30,-.

VÁNOCE V LESE – v pondělí 17.12. během dopoledního programu půjdeme ozdobit stromeček zvířátkům. Sraz v 9:30 před MC. Malou procházkou dojdeme ke stromečku, který ozdobíme dobrůtkami pro zvířátka, které si děti donesou (prosíme rodiče, připravte dětem tvrdý chleba, jablíčka, něco pro ptáčky apod.).

Na čtvrteční dopoledne 20.12.  zveme všechny pravidelné návštěvníky centra na POSLEDNÍ PŘEDVÁNOČNÍ SETKÁNÍ. Zkusíme se vánočně naladit a ochutnat cukroví.

Pravidelný provoz centra v letošním roce zakončíme čtvrtečním dopoledním programem  20.12.2018. V lednu Vás přivítáme v pondělí 7.1.2019!

ČLENSKÉ SCHŮZE proběhne v pátek 30. 11. 2018 od 17 hodin v salónku Penzionu 65. Zveme všechny členy i nečleny. Hlavním tématem schůze jsou akce pořádané MC a chod MC, což probereme u něčeho dobrého k jídlu i pití.

Velikonoční stezka

+

Příměstský tábor s AJ

+

Jarní swap

+

Příměstské tábory

Příměstský tábor Svět kolem nás a Dětské radosti plně obsazen. Děkujeme za Váš zájem.
+

Jarní prádzniny

Dětský karneval

+