Mateřské centrum MaMiNa

10. ROČNÍK VELIKONOČNÍ VÝSTAVY

I v letošním roce bychom Vás rádi pozvali na Velikonoční výstavu, která se uskuteční od 22. – 25.3. v v Pellyho domech v Polici nad Metují. Letošní výstava bude jubilejní, již desátá v řadě a trochu netradiční. Koná se totiž v termínu festivalu Jednoho světa, a tak se nabízí tyto dvě akce propojit.

Rádi bychom se k festivalu připojili dílnou síťotisku pro veřejnost a hlídáním dětí na určené filmy. Zároveň bychom rádi prostřednictvím Vás pomohli více.

Festival v letošním roce uspořádá opět benefiční koncert. Finanční výtěžek z něj bychom mohli rozšířit o výtěžek z Velikonoční výstavy a to prodejem velikonočních ozdob. Milé maminky, paní učitelky i Vy, co rádi doma tvoříte, prosíme Vás o zapojení se a o pomoc na Velikonoční výstavě.
Vyrobte Vy sami nebo s dětmi jarní dekoraci pro benefiční prodej na výstavě. Výtěžek půjde na Hospic Anežky České v Červeném Kostelci.

MC MaMiNa podalo žádost na MěÚ Police nad Metují o finanční podporu pro zapojené školy a školky a to na koupi materiálu potřebného pro výrobu velikonočních ozdob na Velikonoční výstavu. Jestli finanční podpora dopadne, se dozvíme až na začátku března. Zapojené školy a školky budeme informovat o možnosti využít případný příspěvek hned, jak budeme vědět více. Předem Vám velice děkujeme za spolupráci.

Prosíme, potvrďte nám Vaši účast na email mcmamina@centrum.cz, nebo kontaktujte Andreu Plnou (724545810), Martinu Váňovou (737583144)

Výstava na stromech 2020

+

Tanečky 2020/2021

Zvídálek 2020/2021

+

Program MC 2020/2021

+

Znaková řeč pro miminka a batolata

+

Příměstské tábory s angličtinou 2020

+